Jdi na obsah Jdi na menu

Miřetice - Olbramovice

31. 8. 2009

Před začátkem utkání jsme museli řešit problémy se sestavou. Už druhé utkání po sobě chyběl Styfler, který si na konec srpna naplánoval dovolenou, Josef Kopecký nemohl nastoupit kvůli vyloučení v minulém zápase a kapitola sama pro sebe je Jirka Kamarýt, jehož příchod se v minulém týdnu zkomplikoval.Nezbývá než poděkovat našim zdislavským přátelům v čele s velkým panem manažerem Naňákem.

Od úvodu zápasu jsme se tlačili dopředu a naši převahu jsme zúročili ve 20.minutě, kdy se po samostatném úniku trefil znovunalezený kanonýr Fialka, který přehodil hostujícího golmana. Z vedení jsme se však neradovali dlouho, hosté potvrdili svou sílu při standardních situacích a v 25. minutě srovnali po rohovém kopu hlavou. Na vyrovnávací branku jsme však dokázali rychle zareagovat. Lhoták zachytil balon tesně u domácího rohového praporku a pasem přes půl hřiště poslal do dalšího úniku neúnavného Fialku, který  tváří v tvář golmanu hostí nezaváhal a podruhé v zápase nás poslal do vedení. Na rozdíl dvou gólů jsme soupeři odskočili ve 40. minutě. Medy vybojoval míč u postraní čáry, centrem vyzval Jirku Jantače ke skórování a ten se hlavou na vzdálenější tyč nemýlil. Do šaten jsme tak šli za stavu 3:1.

Do druhé půle jsme vstoupili špatně. Chyběl nám pohyb a hosté nás zatlačili do hluboké defenzivy. Pokud v prvním poločase exceloval utočník Fialka, pak druhá půle patřila miřetickému čarodějovi v naší brance Hanušovi, který se překonával. Z obrovského tlaku tak hosté vytěžili jen jeden gól, kdy v 70. minutě snížili na 3:2. Neměli však důvod k radosti dlouho. Okamžitě po rozehrání se dostal do obrovské šance domácí Houdek, jeho střelu hostující golman vytěsnil mimo tři tyče. Z následujícího rohového kopu jsme skórovali. Hlavou k tyči se trefil Lhoták, 4:2. Do konce utkání jsme se soustředili na bránění a za zmínku stojí snad jen Jantačova střela do břevna.

Branky: Fialka 2, Jantač, Lhoták - Šípek, Macháček. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 3:1.

Sokol Miřetice: Hanuš -J. Mašek, Rek, L. Mašek, Laskoš Z. – Medy, Jantač, Čáp K., Lhoták – Fialka, Houdek. Střídali: Lalouček, Hájek.

SK Olbramovice: Malík - Tůma, Ledvinka, Helma, Kára – Macháček, Karda, Šípek, Brdek – M. Brejla, Soukup. Střídali: Barták, Čekal, Hrachovský.